vpt2

 

Всеукраїнська профспілка торгівлі об”єднує працівників і підприємців торгівлі, ресторанного господарства, послуг та інших суміжних сфер діяльності, малого та середнього бізнесу, фізичних осіб – підприємців, учнів та студентів учбових закладів.

Профспілка діє на підставі Статуту, Програми дій, незалежна від органів влади, політичних партій, громадських організацій та рухів, офіційно зареєстрована в Міністерстві юстиції України.

Всеукраїнська профспілка торгівлі представлена в усіх адміністративно-територіальних одиницях України.

Головна місія профспілки – захист і представництво інтересів працівників і підприємців галузі в сфері підвищення заробітної плати, гарантій зайнятості та гідних умов праці.

Головні завдання профспілки:

  • Взаємодія з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, роботодавцями та їх об”єднаннями з питань трудового, соціально-економічного захисту членів профспілки.
  • Формування на всіх рівнях ( національному, регіональному, підприємствах ) ефективної системи соціального партнерства.
  • Зміцнення та вдосконалення правової бази торгового підприємництва.
  • Сприяння професійної підготовки кадрів, підвищення іміджу торгової професії.
  • Надання безоплатної юридичної допомоги членам профспілки.
  • Відновлення трудових прав у разі їх порушення, представлення інтересів в судах та інших державних органах тощо ( більш детально з діяльністю профспілки, перевагами членів профспілки, Статутом профспілки Ви можете ознайомитись в головному офісі профспілки або її регіональних організаціях).

У вирішенні проблемних питань галузі профспілка тісно співпрацює з Міністерством економіки України, Держкомпідприємництвом, Міністерством праці та соціальної політики України, Фондами соціального та Пенсійного страхування, Українською Торговельною Асоціацією.

З ініціативи профспілки розроблено проект закону про внутрішню торгівлю, укладено Галузеву Угоду між Міністерством економіки України, Асоціацією роботодавців торгівлі та комерційної сфери економіки України і Всеукраїнською профспілкою торгівлі, готуються зміни до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників галузі (випуск 65) тощо.

Профспілка входить до Конфедерації профспілок працівників торгівлі країн СНД та міжнародного професійного об”єднання IUF.

Якщо Вас зацікавила наша організація, ми запрошуємо Вас вступити до нашої професійної спілки!

Профспілка – законний та незалежний представник працівників у взаємовідносинах з роботодавцем. Наша мета – всебічне забезпечення інтересів і прав наших членів.


Чи варто вступати до Профспілки?

Більшість рахує, що профспілки застаріли. Вони міркують, що взмозі вирішувати питання, пов»язані з трудовим процесом самостійно. А яка Ваша думка? Чи взмозі Ви на «рівних» домовитись з роботодавцем? Що взагалі Ви знаєте про членство в профспілках?

Поміркуй

Строкові трудові договори, підміна трудових договорів цивільно-правовими і втрата на цій підставі соціального захисту, незаконні надурочні роботи, не надання щорічних оплачуваних відпусток, звільнення за власним бажанням або за згодою сторін під натиском роботодавця, аутсорсинг, лізинг персоналу все частіше застосовуються у нашій галузі…

Чи відповідає Ваш трудовий договір вимогам законодавства? Отримуєте Ви гідну зарплату? Існують переробітки, а зарплата не змінюється? Графіки роботи незручні, складаються без Вашої згоди, несподівано змінюються? Ви не можете вільно висловити свою думку на робочому місці без остраху бути покараним або звільненим? Чи є на Вашому підприємстві колективний договір?

Якщо хоча б на один з цих питань Ви не можете впевнено відповісти “Так”, то Вам варто замислитись про профспілку.

Члени профспілки об”єднані у первинні профспілкові організації на підприємстві. Через них кожний член має нагоду приймати участь в управлінні підприємством, впливати на діяльність профспілки.

 

“ Когда Вы хотели вовлечь меня в профсоюз – мне было жаль денег. Я отдал предпочтение отдыху на Канарах.

Когда Вы пригласили меня на диспут о кризисе, мне было жаль времени. Я сослался на срочный ремонт автомобиля.

Когда Вы предложили присоединиться к акции протеста, мне стало жаль себя. Я надеялся на надбавку к зарплате.

ТЕПЕРЬ У МЕНЯ МНОГО ВРЕМЕНИ, ЧТОБЫ ПОГОВОРИТЬ О ЖИЗНИ: Я БЕЗРАБОТНЫЙ…”

Листівка по мотивації профчленства гірняків Німеччини

Щоб не опинитись в аналогічній ситуації ми пропонуємо Вам вступити до профспілки та створити первинну профспілкову організацію на підприємстві з метою поліпшити умови праці на робочих місцях, знати свої права та вміти їх відстоювати.

Наші фахівці завжди нададуть Вам відповідь на питання, які Вас турбують, а також допомогу у їх вирішенні, у тому числі і по створенню первинної профспілкової організації.

МИ РАЗОМ! НЕ ДОСТАЄ ЛИШЕ ТЕБЕ! ВСТУПАЙ ДО ПРОФСПІЛКИ! РАЗОМ ЗА ГІДНУ ЗАРПЛАТУ ТА ГІДНІ УМОВИ ПРАЦІ!

 


Наша адреса:

01033 м. Київ

вул. Шота Руставелі, 39/41, офіс 307-309

Голова профспілки

Ясько Тетяна Дмитрівна - (044 ) 289-03-50 т/ф

Заступник голови

Макаренко Катерина Карлівна – (044) 289-50-02

E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Додаток: Координати організацій профспілки.