В листопаді 1986 року на І Українській республіканській конференції рибного господарства 148 делегатів представляли 107,4 тисяч працівників, колгоспників, інженерно-технічних трудящих і службовців, учнів учбових закладів. Головою РК Профспілки був обраний Горбунов В.В.

В грудні 1991 року на І з'їзді ЦК Профспілки працівників рибного господарства України 120 делегатів представляли 106,7 тис. членів профспілки, працівників рибного господарства в тому числі 21 тис. членів профспілки плавскладу або 19.7%. Головою ЦК профспілки був обраний Горбунов Володимир Васильович.

В листопаді 1995 року на II з'їзді ЦК Профспілки працівників рибного господарства України 95 делегатів представляли 90 тисяч членів профспілки. Головою ЦК профспілки був обраний Горбунов Володимир Васильович.

.В грудні 2000 року на III з'їзді ЦК Профспілки працівників рибного господарства України 60 делегатів представляли 46,928 тисячі членів профспілки. Головою ЦК профспілки був обраний Петров Михайло Миколайович.

В грудні 2005 року на IV з'їзді Профспілки працівників рибного господарства України 53 делегатів представляли 33,738 тисячі членів профспілки. Головою ЦК Профспілки був обраний Петров Михайло Миколайович. З'їзд вніс зміни в Статут Профспілки ЦК змінено на ЦР замість запису Голова ЦК змінено на Голова Профспілки.

В грудні 2010 року на V з'їзді Профспілки працівників рибного господарства України 42 делегатів представляли 26,860 тисячі членів профспілки. Головою Профспілки був обраний Петров Михайло Миколайович.

Станом на 15.12.2010 р. галузева Профспілка налічує 145 первинних організацій, із них 86 перебувають на профспілковому обліку у ЦР Профспілки, 59 на профспілковому обліку Кримського республіканського комітету та 4-х обласних галузевих Радах Профспілки.

У періодах між з'їздами Профспілка спрямовувала свою діяльність на захист конституційних, соціально-економічних і трудових прав членів профспілки.

Перебуваючи у складі ФПУ, Профспілка продовжує напрацьовувати засоби впливу на регулювання соціально-трудових відносин через колективні договори, Угоду і інші засоби соціального партнерства.

Профспілка укладає Галузеву угоду з Державним комітетом рибного господарства України. Приймає участь в розробці і підписанні Генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України, Федерацією Профспілок, профспілкових об'єднань України та об'єднань роботодавців України.

Спільними зусиллями Профспілки і господарських органів вдалося не допустити занепаду підприємств і зберегти трудові колективи. В центрі уваги Центральної Ради та Президії ЦР Профспілки перебуває виконання Галузевої угоди, колективних договорів, погашення боргів із заробітної плати.

ЦР Профспілки неодноразово звертався до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів України, щодо збереження в рибній галузі Севастопольського, Керченського, Маріупольського морських рибних портів, по захисту соціально – трудових прав та інтересів на підприємствах рибної галузі України.

Основні документи, якими ЦР Профспілки керується в своїй діяльності - Закон України "Про профспілки, їх права та гарантії діяльності", Статут Профспілки та ФПУ, Постанови ЦР профспілки та ФПУ та ін.

Профспілка постійно зміцнює міжнародні зв'язки.

Згідно прийнятих рішень ЦР, Профспілка є членом Міжнародної Федерації транспортників. Проводяться міжнародні науково-практичні семінари. ЦР Профспілки надає великого значення маральному і матеріальному заохоченню профспілкових кадрів та активу. Надаються премії і матеріальна допомога, нагороджуються Почесними грамотами галузевої Профспілки та відзнаками ФПУ.

Адреса ЦК профспілки: 01012, м.Київ, майдан Незалежності, 2. (каб.N708).

Телефони: 278-43-16, т/ф 278-43-18.

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.