Logo_inovatsiynih

Всеукраїнська профспілка працівників інноваційних і малих підприємств утворена 25.12.1990 року на Установчій конференції профспілки на базі первинних профспілкових організацій інноваційних і малих підприємств більшості областей України і м.Києва. Конференція затвердила Статут Профспілки і обрала керівні органи: Центральну раду профспілки, президію Центральної ради Профспілки . Конференція визначила основні напрямки діяльності Профспілки і її первинних профспілкових організацій на наступні п"ять років.

Головна мета і завдання діяльності Профспілки - представництво і захист професійних, економічних і соціальних прав та інтересів членів профспілки, а також підтримка і розвиток підприємництва, як основи зайнятості населення. Головою Центральної ради

Профспілки був обраний Бондаренко В.І.

На позачерговому з"їзді Профспілки, який відбувся в грудні 1999 року, був затверджений новий Статут Профспілки.

В лютому 2000 року Профспілка пройшла легалізацію в Міністерстві юстиції України і була внесена до Реєстру об"єднання громадян, як Всеукраїнська громадська організація (профспілка) за № 1330.

Вже в 2003 році до складу Профспілки входило 14 регіональних профспілкових організацій із загальною кількістю 3379 первинних організацій, чисельність членів профспілки становила понад 58 тисяч чоловік.

В березні 2006 року відбувся 1V з"їзд Всеукраїнської профспілки, який розглянув питання про роботу Центральної ради профспілки за минулі п"ять років.

З"їзд затвердив зміни і доповнення до Статуту Профспілки працівників інноваційних і малих підприємств України , обрав керівні органі на наступні п"ять років.

На посаду голови Профспілки на наступний термін переобрано Бондаренка В.І., його заступником - голову Київської міської організації профспілки Бохонського В.Г.

В березні 2011 року відбувся V з"їзд Профспілки, який затвердив нову редакцію Статуту Профспілки, визначив основні засади діяльності Профспілки і членських організацій, прийняв резолюцію по організаційному укріпленню Профспілки .

V з"їзд Профспілки обрав головою Профспілки Бохонського В.Г., заступником голови Профспілки обрано Хорлікова Ю.Е.

За рішенням з"їзду була затверджена посада почесного голови Профспілки. На цю посаду одностайно було обрано Бондаренка Володимира Івановича, який майже 21 рік очолював Профспілку.

Профспілка працівників інноваційних і малих підприємств України приймає активну участь в розробці і здійснені державних програм підтримки малого підприємництва, взаємодіє з державними органами, різноманітними громадськими організаціями, спілками підприємців і роботодавців. Вона бере участь у розробці пропозицій до законодавчих актів з питань праці, побуту і відпочинку трудящих, діяльності інноваційних і малих підприємств та їх розгляді в органах державної влади.

Профспілка є невід'ємною частиною міжнародного профспілкового руху, бере активну участь в діяльності міжнародних об'єднань профспілок: Міжнародної організації профспілок інноваційних і малих підприємств (з 1991 року) і Загальної конфедерації праці (з 1992 року).

З початку свого заснування Всеукраїнська профспілка працівників інноваційних і малих підприємств є членською організацією Федерації профспілок України.

Профспілка в особі Центральної ради профспілки, регіональних рад , профспілкових комітетів надає юридичну і матеріальну допомогу членам профспілки. Профспілка, її керівні органи, а також виборні органи організаційних ланок профспілки в своїй діяльності керуються принципами соціального партнерства з органами державної влади і роботодавцями, а в разі необхідності застосовують конструктивну опозицію.

Профспілка активно співпрацює з Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва , з об'єднаннями роботодавців: Всеукраїнською спілкою малих, середніх і приватизованих підприємств. Українським Союзом промисловців і підприємців, Конфедерацією роботодавців України.

Профспілка , як асоційований член Спілки малих, середніх і приватизованих підприємств України систематично вносить свої пропозиції до важливих законодавчих актів з питань правового регулювання діяльності малих підприємств. Важливим напрямком діяльності профспілки є організація правового захисту інтересів малих підприємств в арбітражних судах. За час свого існування вона сприяла позитивному вирішенню понад 600 арбітражних справ на користь малих підприємств.

Керівники обласних організаційних ланок Профспілки входять до дорадчих органів відповідних виконавчих органів влади , приймають участь у формуванню регіональних програм підтримки і розвитку підприємництва.

Представники Профспілки входять до Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, співпрацюють з радою підприємців при Верховній раді України.

Керівництво Профспілки :

Голова Профспілки - ТРУДОВ Станіслав Борисович з 2017 року.


Профспілка працівників інноваційних і малих підприємств України розміщена в будинку профспілок, майдан Незалежності, 2

 

Email : Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.