photo 2021 01 11 11 38 59

Полтавська облпрофрада звернулась до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля з вимогою  накласти мораторій на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги для населення.

У листі повідомляється, що спілчани масово звертаються до Облпрофради, як виборного міжспілкового органу профспілок області, з вимогою вказати Уряду на невиконання обіцянок щодо мораторію на підвищення тарифів на комунальні послуги під час карантину. Серед вимог людей - негайне вжиття заходів, які б припинили тиск на громадян шляхом постійного підвищення тарифів на житло, тепло, воду, газ, електроенергію.

Ігнорування цих вимог загрожує суспільною нестабільністю і непередбачуваними наслідками, - наголошено у Зверненні (текст - у додатку).

За повідомленням Інтернет-видання "Полтавщина", 11 січня мітингувальники намагалися прорватися до голови Полтавської ОДА з вимогою знизити тарифи. Коли їх не пропустили, то протестувальники рушили до проїжджої частини вулиці Соборності, на переході перед УСБУ, і перекрили рух транспорту.

Полтавська обласна рада профспілок