логотип ІО13-14 березня у Києві перебувала місія Інтернаціоналу освіти – глобальної федерації профспілок працівників освіти, яка налічує у своїх лавах 30 мільйонів членів профспілок з 171 країни світу. До складу місії ІО увійшли лідери профспілок освітян США, Великобританії, Польщі, Данії та Болгарії.
13 березня з представниками місії зустрівся в.о. Голови ФПУ Григорій Осовий.

Він поінформував зарубіжних гостей про зусилля ФПУ у налагодженні соціального діалогу з новою владою,  перетворення його  на ефективний інструмент захисту трудящих, що має особливе значення в умовах реформування країни, а також зупинився на проблемі модернізації діяльності ФПУ. Осовий Г.В. наголосив, що головною функцією ФПУ був, є і залишатиметься захист трудових і соціально-економічних прав та інтересів трудящих. В.о. Голови ФПУ також повідомив про заснування Міжнародного благодійного фонду з відбудови Будинку спілок – символу Євромайдану та візитної картки столиці України,- який зазнав страшних руйнувань.
Члени місії, у свою чергу,  повідомили, що вони прибули, щоб:
  продемонструвати солідарність міжнародної освітянської спільноти з Профспілкою працівників освіти і науки України та її членами, а також надати підтримку демократичному руху в Україні;
• вшанувати пам'ять жертв недавнього протистояння на Євромайдані;
• оцінити потреби ППОНУ щодо надання гуманітарної допомоги її членам, придбання нових офісних приміщень та відновлення зв'язку з її членськими організаціями;
• обговорити поточну ситуацію в Україні та закликати офіційних представників ЄС та США в Україні підтримати рішення Всеєвропейської регіональної ради МКП від 10 березня 2014 року, яке поділяють ІО та Європейський комітет працівників освіти, з акцентом на якісну державну освіту.
«Ми повинні допомогти українській профспілці освітян  стати на ноги, адже вона відіграє життєво важливу роль в об'єднанні країни і зміцненні демократичного руху», – заявив Генеральний секретар ІО Фред ван Левен.

Департамент міжнародної роботи апарату ФПУ