img 7085

 

Шановні друзі!

 

В Бразилії відбуваються атаки на демократію. Після усунення демократично обраного президента Ділми Русеф до влади прийшла група корумпованих політиків, яка проводить антипрофспілкову політику - включаючи звуження прав працівників, напади на державну пенсійну систему, програми соціального захисту та грошових переказів. Вони здійснили спробу легалізувати примусову працю, змінивши визначення рабства, а зараз намагаються не допустити колишнього президента Лулу до участі у майбутніх виборах.

24 січня регіональний апеляційний суд винесе рішення щодо політично мотивованих та сфальшованих звинувачень проти Лули. Влада добивається звинувачувального вироку, щоб не дозволити йому знову взяти участь у виборах, знищити його репутацію та зменшити його вплив.

Підтримаймо Лулу. Підтримаймо демократію в Бразилії.

Намагаючись знайти будь-яку провину, щоб засудити Лулу в судах, опоненти найважливішого політичного лідера Бразилії впливають на судові процеси через ЗМІ, проводячи найбільшу кампанію з дискредитації громадського діяча в історії країни.

Адвокати Лули зафіксували численні порушення фундаментальних прав у кампанії проти нього, зокрема позбавлення волі, незаконне підслуховування телефонних розмов та перегляд кореспонденції, перехоплення його повідомлень зі своїми адвокатами, визнання винним без будь-яких доказів чи судового розгляду, відсутність неупереджених суддів та справедливого судочинства.

Потужні сили в Бразилії прагнуть повернути час назад, відмінити прогрес, досягнутий урядом Лули, і повернути країну в руки нечисельної, але всемогутньої еліти.

Перспектива повернення Бразилії в ганебне минуле є загрозою для людей в Бразилії та в інших країнах світу.

Приєднуйся до нашого заклику, підтримайте Лулу, підтримайте демократію в Бразилії.

 

З солідарними вітаннями

Шаран Барроу

Генеральний секретар МКП