Місія профспілок – боротьба з соціальною несправедливістю

Изображение 1762   Голова ФПУ Григорій Осовий 5 серпня у Будинку профспілок провів робочу зустріч з директором Представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі Марселем Рьотігом.   Відбувся обмін думками з широкого спектру соціально-економічних питань, обома сторонами висловлено ініціативи щодо напрямів подальшої співпраці. В обговорення взяли участь заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий, голова Всеукраїнської профспілки виробничників і підприємців Наталія Землянська, голова Молодіжної Ради ФПУ Володимир Ворох, відповідальні працівники..

[ Детальніше... ]

Які партії обіцяють привести Україну в ЄС?

А4   Партії «Голос», «Європейська солідарність» та «Слуга народу» мають найбільш проєвропейські передвиборчі програми, зорієнтовані на реформи в рамках Угоди про асоціацію. Аутсайдерами євроінтеграційного рейтингу стали «Радикальна партія Олега Ляшка» та «Опозиційна платформа ­– За Життя». Про це говориться в дослідженні передвиборчих програм, яке 16 липня в Українському кризовому медіа-центрі презентували експерти Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства..

[ Детальніше... ]

Забезпечити всім справедливу частку багатств, які ми створюємо

IMG 3862 Сьогодні у Будапешті розпочав свою роботу літній саміт Пан’європейської регіональної ради Міжнародної конфедерації профспілок, до якої входять 89 національних профцентрів, які є членами МКП. ПЄРР активно співпрацює з глобальними профспілковими федераціями на міжнародному рівні і європейськими галузевими федераціями - на рівні Європи. Генеральним секретарем ПЄРР є Генеральний секретар ЄКП.   На саміті виступили віце-президент Міжнародної конфедерації профспілок, Голова Федерації профспілок Україні Григорій Осовий, субрегіональний секретар Інтернаціоналу..

[ Детальніше... ]

Міжнародна зустріч

Изображение 1523   Голова ФПУ Григорій Осовий провів робочу зустріч з Генеральним секретарем Інтернаціоналу будівельників і деревообробників BWI.   На запрошення Голови ЦК Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України Василя Андреєва та за попередньою домовленістю із Головою ФПУ Григорієм Осовим в Україну завітав Генеральний Секретар Інтернаціоналу будівельників і деревообробників BWI Амбет Юсон (Ambet Yuson). Основною метою візиту був огляд відновленого після пожежі 2014 року Будинку профспілок та зустріч..

[ Детальніше... ]

Хорошо функционирующая многосторонняя система - ключ к справедливому будущему труда

wcms 710962   Выступавшие на тематическом форуме рассмотрели, что необходимо сделать на международном и региональном уровнях для сокращения неравенства и как многосторонняя система может работать более согласованно для достижения этой цели. Дискуссия состоялась на столетней конференции Международной организации труда. | 18 июня 2019  Фотоальбом и видеозапись форума ЖЕНЕВА (Новости МОТ) Участники дискуссии на форуме, проходившем во время столетней Международной конференции труда, рассказали о том, как недавние волны глобализации..

[ Детальніше... ]

Форум бизнес для достойного труда

    Роль частного сектора в формировании будущего мира труда и наилучшие способы стимулирования развития устойчивых предприятий были освещены в ходе дискуссии на Международной конференции труда (ILC). Тематический форум высокого уровня был одним из мероприятий 100-летней конференции МОТ, посвященной 100-летию МОТ. 18 июня 2019 года wcms 710990  Фотоальбом и видеозапись форума ЖЕНЕВА (Новости МОТ). Представители организаций работников и работодателей, а также гражданского общества подчеркнули важнейшую роль, которую должен играть частный сектор в формировании..

[ Детальніше... ]

Роза Паванелли выступает на пленарном заседании Международной конференции труда в Женеве

65   Выступление Розы Паванелли 14 июня Сайт PSI   В 1930 году Кейнс предсказал для 21-го века «возраст досуга и изобилия» с 15 часовой рабочей неделей благодаря новым технологиям. В 1980 году Андре Горз (французский социальный и экономический теоретик -ВШ) заявил, что «мир, где будет упразднена работа… уже создается… То, каким образом следует управлять…, будет главной политической проблемой в ближайшие десятилетия». РЕАЛЬНОСТЬ СОСТОИТ В ТОМ, ЧТО ВСЕ ЕЩЕ НЕВОЗМОЖНО ВООБРАЗИТЬ..

[ Детальніше... ]

Міжнародна конференція праці з нагоди сторіччя – що побачимо

1434097158 0001 Столітня Міжнародна конференція праці (МКП), як ювілейна, має стати історичною подією. Щоб це відбулося, головний акцент буде зроблений на глибоких перетвореннях, що відбуваються у світі праці, включаючи підвищення ролі МОП у його розбудові.   Очікується, що близько 5700 делегатів уряду, роботодавців і працівників з 187 країн-членів МОП прибудуть, щоб узяти участь у «світовому парламенті праці». Міжнародна конференція традиційно проходитиме у Палаці Націй ООН у Женеві з..

[ Детальніше... ]

Роза Паванеллі: Сила громадського обслуговування в перерозподілі багатства

30f993f0 Роза Паванеллі Генеральний секретар Інтернаціоналу громадянського обслуговування виступає на Конгресі ЕФПОО.   «Профспілки не повинні боятися домагатися нових відносин між капіталом і працею», - таким було послання Рози Паванеллі, Генерального секретаря ІГО, яка виступила сьогодні на конгресі ЕФПОО. ІГО представляє 30 мільйонів працівників по всьому світу і є глобальною сестринською організацією Європейської федерації профспілок громадського обслуговування. У своїй промові Паванеллі стверджувала, що громадські послуги і перерозподіл багатства..

[ Детальніше... ]

Президент Ірландії на відкритті Конгресу ЕФПОО закликав профспілки до активних дій

71f9aa49 Президент Ірландії Майкл Д. Хіггінс закликав працівників громадського обслуговування та їх профспілки взяти на себе ініціативу в питаннях зміни клімату, гендерної рівності та більш справедливої економіки в своїй основній промові на відкритті Конгресу Європейської федерації профспілок громадського обслуговування (EPSU ) в Дубліні, який завершить свою роботу 7 червня.   Поет і в минулому профспілковий діяч, президент Хіггінс зазначив недавній підйом ірландського робітничого руху, згадуючи багату історію профспілкового..

[ Детальніше... ]

Більше статей...

 1. Делегати ЄФПГО борються за справедливе майбутнє для всіх
 2. ФПУ опановує сучасні методи роботи разом з МОП
 3. Лука Вісентіні переобраний Генеральним секретарем ЄКП, а Лоран Бергер обраний Президентом ЄКП
 4. Профспілки закликають проголосувати на європейських виборах - за більш справедливу Європу, за демократію і соціальну справедливість
 5. Григорій Осовий виступив на міжнародній конференції, присвяченій питанням демократії
 6. Брифінг для ЗМІ: перше слухання у справі про майбутнє соціального діалогу
 7. 14 Конгрес – вступна промова Лукі Вісентіні, Генерального секретаря ЕКП
 8. Конгрес ЄКП закликає Єврокомісію дотримуватися положень Договору ЄС щодо соціального діалогу
 9. Конгрес ЄКП розпочався словами вдячності Юнкеру і виступом Кошти
 10. Майбутнє людства пов'язане з досягненням соціальної справедливості
 11. Делегація ФПУ бере участь у 52-му з’їзді Загальної конфедерації праці Франції
Архiв
<< < Серпень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31