Засідає Генеральна рада МКП

72619585 1256614881177116 4420167250535776256 n   В Брюсселі проходить перше після Конгресу засідання новообраної Генеральної ради Міжнародної конфедерації профспілок, яка репрезентує профспілковий рух в понад 170 країнах світу. Участь у заході бере Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, який є титулярним членом ради та віце-президентом МКП. На порядку денному для обговорення доволі обширні теми: мир, демократія і права людей у світі праці; регулювання економіки і трудових відносин; трансформація..

[ Детальніше... ]

Профспілки за будь-яких обставин захищатимуть трудове законодавство в інтересах людини праці

3781   16 жовтня на засіданні Генеральної ради МКП, яка об’єднує у своїх лавах понад 207 мільйонів членів в усьому світі виступив віце-президент МКП, Голова ФПУ Григорій Осовий.   У своєму виступі він загострив питання щодо наступу української влади на трудове законодавство. На наше переконання, зазначив лідер українських профспілок, цей процес важко назвати реформою, адже докорінна зміна системи взаємовідносин найманого працівника і роботодавця, має передбачати вдосконалення законодавства, враховуючи..

[ Детальніше... ]

Голова ФПУ Григорій Осовий бере участь у роботі Генеральної ради МКП

IMG 1252 У вівторок, 15 жовтня 2019 року, у Міжнародному будинку профспілок у Брюсселі відкрилося 21-ше засідання Генеральної ради Міжнародної конфедерації профспілок, яке триватиме до 17 жовтня.   У його роботі бере участь титулярний член Генеральної ради МКП, Віце-президент МКП, Голова ФПУ Григорій Осовий. До порядку денного засідання внесено низку актуальних питань для членів профспілок усього світу. Минулорічний конгрес МКП у Копенгагені визначив стратегічні завдання на період..

[ Детальніше... ]

РЕАЛІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКО-ДАНСЬКОГО ПРОЕКТУ ЗА ПІДТРИМКИ МОП ТРИВАЄ

Изображение 1509   У рамках реалізації Проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який фінансується Урядом Данії у рамках Данської програми сусідства на 2017-2021 роки 1 жовтня у Будинку профспілок відбулася зустріч керівництва та структурних підрозділів ФПУ з представниками Міністерства закордонних справ Королівства Данія та групою зовнішніх експертів, які перебувають в Україні з робочим візитом, для проведення проміжної оцінки імплементації Проекту.   Під час..

[ Детальніше... ]

МКП закликає уряди ратифікувати договір про заборону ядерної зброї

20180829155910 Напередодні спеціальної церемонії підписання Договору про заборону ядерної зброї (TPNW) в ООН в Нью-Йорку на цьому тижні Міжнародна конфедерація профспілок (МКП) закликає уряди підписати та ратифікувати його. Договір був прийнятий ООН у липні 2017 року більшістю у 122 голоси проти одного та набуде чинності після того, як його ратифікують 50 держав. Станом на сьогодні 70 країн підписали його і 26 завершили процес ратифікації.   «Жахіття ядерного конфлікту..

[ Детальніше... ]

Соціальні аспекти реалізації Угод про асоціацію з ЄС – у центрі уваги профспілок України, Молдови та Грузії

Image-1   На цьому тижні Голова ФПУ Григорій Осовий на чолі делегації ФПУ перебуває у Грузії, де за підтримки Міжнародної організації праці та Об'єднання профспілок Грузії проходить низка міжнародних заходів.   Зокрема, 23-24 вересня представники ФПУ взяли участь у міжнародній конференції «Просування прав працівників та соціального діалогу шляхом ефективної реалізації порядку денного Асоціації в трьох країнах Східного партнерства: Грузії, Молдові та Україні», що відбулася в столиці країни, місті..

[ Детальніше... ]

Справедливий перехід задля реалізації кліматичних амбіцій

EE6JYEBX4AI    У п'ятницю, 20 вересня, для профспілок, громадських рухів і активістів у всьому світі розпочався історичний тиждень дій з вимогою вжити заходів щодо клімату. Мільйони людей мають намір припинити роботу, взяти участь в акціях на робочих місцях, вийти на вулиці і чинити тиск на уряди, щоб ті вжили амбітних заходів, необхідних для подолання кліматичної кризи. Профспілкові демонстрації приурочені до кліматичного саміту ООН в Нью-Йорку, на якому..

[ Детальніше... ]

Профспілки: ми повинні підтримати кліматичний страйк!

EE6JYBvX4AI    Настав час продемонструвати наступному поколінню, що профспілки є рушійною силою прогресивних змін в XXI столітті!   У 1968 році працівники по всьому світу разом зі студентами вийшли на вулиці, щоб кинути виклик несправедливості і самовдоволенню політичного істеблішменту. Сьогодні, знову ж таки, студенти беруть на себе ініціативу – на цей раз, щоб запобігти кліматичній катастрофі. Вони просять дорослих – і профспілки – підтримати їх. У відповідь ми повинні показати,..

[ Детальніше... ]

Чому суверенний борг має значення для трудящих – і що профспілки можуть зробити

exqbgr x 735x418   Роза Паванеллі, Генеральний секретар, Інтернаціоналу громадського обслуговування   Профспілки повинні домагатися, щоб трудящих не змушували розплачуватися за кризу суверенного боргу.   Коли бізнес розоряється, це погана новина для його працівників. Але коли країни оголошують дефолт, результати можуть бути катастрофічними для трудящих, зайнятих у всіх секторах економіки: в державному і приватному, в малому і середньому бізнесі – і для всіх, чиє становище в наших суспільствах є найбільш..

[ Детальніше... ]

Профспілки ініціюють посилення співпраці з МОП

1517229703 ilo-4 17 вересня у Києві відбулася робоча зустріч лідерів соціальних партнерів України – організацій профспілок і роботодавців з Директором Бюро Міжнародної організації праці (МОП) для країн Центральної та Східної Європи паном Маркусом Пілгрімом.   Протягом останніх двох днів він перебував в Україні з робочим візитом, у ході якого провів низку зустрічей з керівництвом Мінекономіки, Мінсоцполітики, профільного Комітету ВР України. Під час них було обговорено хід реалізації програми..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Жовтень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31