Голова ФПУ Григорій Осовий бере участь у роботі З’їзду Конфедерації турецьких профспілок

IMG 4086   Сьогодні, 5 грудня, у м. Анкара (Туреччина) почав роботу 23-й черговий з’їзд Конфедерації турецьких профспілок TÜRK-İŞ, у якому беруть участь делегати, спостерігачі, гості та представники національних профцентрів країн Африки, Азії, Америки та Європи.   У його роботі разом з керівниками міжнародних і регіональних профцентрів та міжнародних організацій бере участь Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий.   IMG 4095   У кулуарах з’їзду Голова ФПУ..

[ Детальніше... ]

МІЖНАРОДНІ ЗВ’ЯЗКИ. Створення нових робочих місць – пріоритет для профспілок

Изображение 1132   У рамках Проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», що реалізується МОП за підтримки Уряду Данії та участі ФПУ, 22 листопада у Києві у Будинку спілок відбулась робоча зустріч керівництва ФПУ з фахівцями Бюро МОП.   Її метою стало обговорення перспектив реалізації наступних заходів у рамках зазначеного Проекту, а також напрацювання спільних дій щодо розвитку в Україні соціального діалогу, вирішення колективних трудових спорів..

[ Детальніше... ]

Оголошено конкурс на включення до ростеру експертів у сфері права

533654 В рамках проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової і задекларованої праці в Україні», який розпочнеться у січні 2020 p., буде сформовано ростер експертів у сфері права, які будуть долучатися до розроблення законопроектів для імплементації директив ЄС з безпеки і здоров'я на роботі та трудових відносин (на реалізацію Угоди про асоціацію Україна-ЄС). У зв'язку з пнм огопошепнй конкурс заявок, який розміщений за посиланням: http://www.ilo.org/budapest/WCMS_726209/lang--en/index.htm Кінцевий термін направлення заявок..

[ Детальніше... ]

В Тбілісі відбувається щорічна зустріч профспілкових економістів

А12   Під час зустрічі обговорюється важлива тема розробки стратегії профспілок по заробітній платі та соціальному захисту у відповідь на політику міжнародних фінансових інституцій. Перший заступник Голови СПО об’єднань профспілок, заступник Голови Федерації профспілок України  Олександр Шубін проінформував учасників зустрічі про ситуацію в Україні щодо реформування трудового законодавства, соціального страхування, земельної реформи та з інших актуальних питань.   Людмила Остапенко, Спеціально для офіційного веб – порталу ФПУ з Тбілісі     [ Детальніше... ]

Генеральний секретар ЄКП Лука Вісентін: Погляд на майбутнє Європи

 А30   Ця стаття - частина спеціальної серії «20 поглядів на майбутнє Європи». Ця серія представляє унікальні погляди на майбутнє Європи від державних чиновників, представників інтелігенції, митців, дипломатів, спортсменів, громадських діячів і представників бізнесу. Проект є частиною святкування EURACTIV 20-річчя вільної незалежної журналістики з європейськими цінностями на чолі. Партнером проекту є Stars4Media.   Лука Вісентін був переобраний Генеральним секретарем Європейської конфедерації на другий чотирирічний термін на Конгресі ЄКП..

[ Детальніше... ]

ДОСВІД ПРОФСПІЛОК УКРАЇНИ ТА ФРАНЦІЇ – НА ЗАХИСТ ПРАВ СПІЛЧАН І ЛЮДЕЙ ПРАЦІ

  IMG 20191022 114600 З 21 жовтня 2019 року група профспілкових працівників членських організацій ФПУ перебуває у м. Париж (Франція) на запрошення Загальної конфедерації праці Франції (ЗКП) з метою ознайомлення з діяльністю ЗКП щодо захисту трудових та соціально-економічних прав трудящих країни. Під час візиту відбуваються робочі зустрічі з керівництвом та профактивом низки членських організацій ЗКП, які об’єднують енергетиків, держслужбовців та металістів. Під час зустрічей точаться жваві дискусії з..

[ Детальніше... ]

Засідає Генеральна рада МКП

72619585 1256614881177116 4420167250535776256 n   В Брюсселі проходить перше після Конгресу засідання новообраної Генеральної ради Міжнародної конфедерації профспілок, яка репрезентує профспілковий рух в понад 170 країнах світу. Участь у заході бере Голова Федерації профспілок України Григорій Осовий, який є титулярним членом ради та віце-президентом МКП. На порядку денному для обговорення доволі обширні теми: мир, демократія і права людей у світі праці; регулювання економіки і трудових відносин; трансформація..

[ Детальніше... ]

Профспілки за будь-яких обставин захищатимуть трудове законодавство в інтересах людини праці

3781   16 жовтня на засіданні Генеральної ради МКП, яка об’єднує у своїх лавах понад 207 мільйонів членів в усьому світі виступив віце-президент МКП, Голова ФПУ Григорій Осовий.   У своєму виступі він загострив питання щодо наступу української влади на трудове законодавство. На наше переконання, зазначив лідер українських профспілок, цей процес важко назвати реформою, адже докорінна зміна системи взаємовідносин найманого працівника і роботодавця, має передбачати вдосконалення законодавства, враховуючи..

[ Детальніше... ]

Голова ФПУ Григорій Осовий бере участь у роботі Генеральної ради МКП

IMG 1252 У вівторок, 15 жовтня 2019 року, у Міжнародному будинку профспілок у Брюсселі відкрилося 21-ше засідання Генеральної ради Міжнародної конфедерації профспілок, яке триватиме до 17 жовтня.   У його роботі бере участь титулярний член Генеральної ради МКП, Віце-президент МКП, Голова ФПУ Григорій Осовий. До порядку денного засідання внесено низку актуальних питань для членів профспілок усього світу. Минулорічний конгрес МКП у Копенгагені визначив стратегічні завдання на період..

[ Детальніше... ]

РЕАЛІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКО-ДАНСЬКОГО ПРОЕКТУ ЗА ПІДТРИМКИ МОП ТРИВАЄ

Изображение 1509   У рамках реалізації Проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який фінансується Урядом Данії у рамках Данської програми сусідства на 2017-2021 роки 1 жовтня у Будинку профспілок відбулася зустріч керівництва та структурних підрозділів ФПУ з представниками Міністерства закордонних справ Королівства Данія та групою зовнішніх експертів, які перебувають в Україні з робочим візитом, для проведення проміжної оцінки імплементації Проекту.   Під час..

[ Детальніше... ]

Архiв
<< < Грудень 2019 > >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Не
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31